Ga naar hoofdinhoud

Nieuwbouw 2-slaapkamerappartement met open zicht.

Referentie: 20213

  • Opp. Perceel:79 m²
  • Bewoonbare opp:70 m²
  • Slaapkamers:2
  • Badkamers:1

Zalig open zicht op het Van Bunnenplein, met tegelijk een redelijk zeezicht, midden in het levendige hart van Knokke. Dit luxueus en instapklaar nieuwbouwappartement combineert een uitzonderlijke ligging met voor- én achterterrassen, zodat u van ’s morgens tot ’s avonds van de zon geniet.

De inkomhal met gastentoilet en praktische berging leidt naar een lichtrijke leefruimte met maatwerk en een open, vloeiende overgang naar de keuken. Het appartement telt twee slaapkamers en één badkamer.

Afgewerkt met vloerverwarming via warmtepomp en voorzien van een privatieve kelderberging. Verkoop onder het btw-stelsel. Een hedendaagse woonplek op een van de meest gegeerde pleinen van Knokke, waar licht, zicht en comfort mooi samenkomen.

Type
Appartement
Op verdieping
5
Aantal verdiepingen
6
Prijs
€ 830.000
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Bewoonbare opp
70 m²
Opp. Perceel
79 m²
Toiletten
1
Douchekamers
1
Algemene verwarming
Vloerverwarming
Water
Ja
Aansluiting riolering aanwezig
Ja
Kelder
Ja
Bouwjaar
2024
Bebouwde oppervlakte
79 m²
Aantal gevels
2
Gebouw (G-score)
C
Perceel (P-score)
C
Supermarkt
10 M
Status verkavelingsvergunning
Verkavelingsvergunning
Referentie
20213
Alex Dewulf

Neem rechtstreeks contact op met Alex

GDPR 

Interesse in deze woning? Contacteer ons.

GDPR 

Gelijkaardige panden